Poznaj nas bliżej

Historia firmy
Początek

1998

Początek

Ze światem książek mamy do czynienia już od przeszło 20 lat. Zaczynaliśmy od sprzedaży książek, potem od ich wydawania, by następnie – dzięki wizji i marzeniom właścicieli – stworzyć nowoczesną, prężnie działajacą drukarnię dziełową.

2009

Powstanie Konińskiej Drukarni Dziełowej

Przeszło 10 lat temu, w 2009 roku, w Żychlinie pod Koninem, została uruchomiona Konińska Druakrnia Dziełowa. Najpierw pracowaliśmy na maszynie półformatowej, by już niedługo przenieść się do nowej, dużo większej siedziby i mieć do dyspozycji maszyny pełnoformatowe i w pełni wyposażoną introligatornię.

2010

Kompleksowa obsługa

Od początku naszego istnienia zależało nam na tym, aby w pełni i kompleksowo móc obsłużyć naszych klientów, stąd też inwestycja w bogato wyposażoną introligatornię, która przede wszystkim może poszczycić się nowoczesną linią przeznaczoną do oprawy twardej, świadczoną na bardzo wysokim poziomie.

2015

Nowoczesne linie produkcyjne

 

Zakup ośmiokolorowej Speedmaster SX (Heidelberg) z odwijakem, zakup sztancarko-złociarki SBL. Wdrożenie nowego systemu do obsługi plików i komunikacji z klientem – Kodak InSite Prepress.

2018

Otwarcie filii Konińskiej Drukarni Dziełowej

W 2018 roku w Nowym Mieście Lubawskim ( województwo warmińsko-mazurskie) otworzyliśmy filię naszej drukarni. Prace drukarskie realizujemy tam na maszynie KBA Rapida.

2020

Ciągły rozwój

Choć już przeszło dekadę istniejemy na rynku poligraficznym, nie osiadamy na laurach. Stale pracujemy nad tym, aby wciąż podnosić poziom naszych usług, inwestujemy w kadrę, dbamy o jeszcze lepszy poziom obsługi klientów. Świat poligrafii jest bardzo dynamiczny i nieustannie się zmienia, my także nie chcemy oglądać się za siebie.Szukamy nowych rozwiązań technologicznych, wdrażamy nowe procesy i usprawniamy stare, ale wciąż jesteśmy do Państwa dyspozycji! Czeka nas pewnie jeszcze niejedna zmiana, niejedno ulepszenia – jesteśmy gotowi na nowe wyzwania! Podchodzimy di nich odpowiedzialnie, ale i z głową pełną pasji i zaangażowania.

Dziś
Nasze wartości
Kreatywność i otwartość
Wiedza
Rozwój
Zespół i pasja
Nasze wartości to przede wszystkim szacunek wobec klientów i pełna odpowiedzialność za zadania, które zostają nam powierzone. Staramy się nadzorować każdy etap realizacji, aby produkt finalny cechował się najwyższą jakością i aby nie zawieść zaufania naszych klientów.
Chcemy być częścią Twojego sukcesu
Doświadczenie
Praktyka
Ambicja
Marka

Misja

W Konińskiej Drukarni Dziełowej przede wszystkim stawiamy na jakość. To ona i zadowolenie naszych klientów są dla nas najważniejsze. Produkcję każdej książki traktujemy w sposób indywidualny i priorytetowy, bo tylko taki sposób pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasi handlowcy dokładają wszelkich starań, aby każdy klient czuł, że jego zlecenie jest dla nas naprawdę ważne. W razie wątpliwości zawsze chętnie służymy pomocą, wystarczy zadzwonić, a postaramy się pomóc w każdej sprawie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Dla nas praca, którą wykonujemy jest misją i robimy wszystko, by wypełniać ją najlepiej, jak potrafimy, a satysfakcja i zadowolenie naszych klientów to gwarancja tego, że nasza misja ma sens.

Wizja

Nieustanny rozwój i chęć bycia coraz lepszym to cechy, które przyświecają naszej działalności i które wyróżniają nas spośród innych drukarni na rynku. Cały czas poszerzamy swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach, dzięki którym podnosimy kwalifikacje zawodowe naszej załogi. Kładziemy również duży nacisk, aby jakość świadczonych przez nas usług była jak najlepsza, dlatego wciąż inwestujemy w nasz park maszynowy i poszerzamy naszą ofertę. Z wieloma kontrahentami współpracujemy niemal od początku naszej działalności, dziękujemy im za zaufanie, jest to dla nas ogromny zaszczyt, ale i zobowiązanie, aby być coraz lepszym. W naszej drukarni stawiamy na przyszłość, dlatego nie boimy się nowych wyzwań i chętnie się ich podejmujemy. Drukarnia to nie tylko maszyny, to przede wszystkim ludzie, którzy pracują na nasz wspólny sukces.

Certyfikaty